Głogów - Widok na fragment miasta

Głogów www.glogow.miaston.pl

Szukaj
Reklama
Logowanie
Głogów w pigułce
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Jak oceniasz Salę Weselną u Dula?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

Zdolni w Głogowie

Ilość postów: 2 | Odsłon: 2114 | Najnowszy post
 • Zdolni w Głogowie

  Gimnazjum nr 4 ma najwyższy w województwie wskaźnik laureatów konkursu „zDolny Ślązak Gimnazjalista”. W ciągu ośmiu lat w 37 finałach przedmiotowych wzięło udział 14 uczniów, zdobywając 20 tytułów laureata.

  Zakończyła się ósma edycja konkursu wojewódzkiego „. Ponad 30 tys. uczniów brało udział w etapie szkolnym. 2 tys. z nich zakwalifikowało się do etapu powiatowego, w tym czterech uczniów z Gimnazjum nr 4. Już w finałach przedmiotowych z „czwórki” startowali: Jacek Zawadzki - język polski i historia, Karol Suszczyński - fizyka, matematyka, biologia, chemia i geografia, Jakub Mochol - ze wszystkich przedmiotów.

  Spośród 561 finalistów 172 uzyskało tytuły laureata. Zwalniają one z egzaminu gimnazjalnego przy jednoczesnej maksymalnej liczbie 50 punktów.

  Karol i Jakub wywalczyli już tytuły laureatów w ubiegłym roku szkolnym, co zwalnia ich z egzaminu w części matematyczno- przyrodniczej. W tym roku Jakub, startując w siedmiu finałach przedmiotowych, jako jedyny w województwie uzyskał pięć tytułów laureata, w tym z historii zwalniający z egzaminu gimnazjalnego w części humanistycznej; Karol startował w pięciu finałach i uzyskał cztery tytuły laureata.

  Do sukcesu uzyskania dziewięciu tytułów laureata w jednym roku szkolnym, przyczynili się nauczyciele: Dorota Szewczyk - matematyka, Anna Matkowska - chemia, Małgorzata Gawrońska - Guz- biologia, Grażyna Myśków - geografia, Albin Piątas- fizyka i Paweł Trojan - historia.

  Gość_Klaudia
  Zgłoś
  Odpowiedz
  • Odp.: Zdolni w Głogowie

   :)

   Gość
   Zgłoś
   Odpowiedz
4 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
Losowa firma:
Pracownia protetyki stomatologicznej Tomasz Pawluś
Branża: Protetyka stomatologiczna
Dodaj firmę