Głogów - Widok na fragment miasta

Głogów www.glogow.miaston.pl

Szukaj
Reklama
Logowanie
Głogów w pigułce
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Jak oceniasz Salę Weselną u Dula?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

Internet bezprzewodowy

Ilość postów: 5 | Odsłon: 2287 | Najnowszy post
 • Internet bezprzewodowy

  Cześć! Szukam świeżych opinii o dostawcy internetu Airmax. Szukam dostawcy i nie wiem czy się zdecydować. Zwłaszcza opinie o łączu 12 i 24 mb.

  Gość_Paweł
  Zgłoś
  Odpowiedz
  • Odp.: Internet bezprzewodowy

   Wypowiem się ogólnie, tzn. nie o firmie, nie masz zapewnionej na 100% pełnej przepustowości ponieważ pasmo 2,4GHz cechuje się tym iż jest podatne na najmniejsze przeszkody, wystarczy że na drodze sygnału od nadajnika do ciebie będzie jakiś budynek lub drzewo i zasięg drastycznie spada. Możesz mieć te 24Mb ale w odległości 15m od nadajnika :) Realna przepustowość to 1,5Mb - 2Mb

   Gość
   Zgłoś
   Odpowiedz
   • Odp.: Internet bezprzewodowy

    Miesiąc temu na stronie lokalnej airmax'a dla Głogowa była promocja, 40 Mb w połowie niższej niż w cenniku cenie. Mam 3 km do nadajnika i śmiga nawet szybciej niż 40 http://www.speedtest.net/my-result/3132757183 . Na dziś jej nie ma, na infolini mówią, ze trzeba zerkać na http://www.airmax-internet-glogow.pl/, chce taką samą ofertę dla bratowej.

    Gość_Jeremiasz
    Zgłoś
    Odpowiedz
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

   Odp.: Internet bezprzewodowy

   Poczytaj sobie http://www.operatorzy.net.pl/opinie/AirMAX.pl, airmax to najlepszy dostęp bezprzewodowy w Głogowie, żadnych przerw, pełne dostępne pasmo, dobra cena, cała moja rodzina używa od kilku lat, polecam.

   Gość_Paweł
   Zgłoś
   Odpowiedz
   • Odp.: Internet bezprzewodowy

    Witam.Odpowiedzi na tym forum są już lekko czasowe, czy może ktoś z aktualnych użytkowników napisać swoją opinie na temat internetu z Airmax czy jest sens brać ich pod uwagę jako dostawce neta w Głogowie os.Piastów II.

    Gość_Wiesław
    Zgłoś
    Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.
Losowe zdjęcie
Losowa firma:
Ośrodek Doradztwa Metodycznego
Branża: Szkoły - inne
Dodaj firmę