Głogów - Widok na fragment miasta

Głogów www.glogow.miaston.pl

Szukaj
Reklama
Logowanie
Głogów w pigułce
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Jak oceniasz Salę Weselną u Dula?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

Dr Mirosław Mazurski w poniedziałki leczy tylko grypę!

Ilość postów: 7 | Odsłon: 2944 | Najnowszy post
 • Dr Mirosław Mazurski w poniedziałki leczy tylko grypę!

  Witam,

  dot. przychodni "Puls", ul. Moniuszki 9, Głogów

  Nie wiem czy zainteresuje Państwa moja szokująca informacja-skarga. Moja mama własnie wróciła od dr Mirosława Mazurskiego, człowieka który jest jej lekarzem pierwszego kontaktu, i jest roztrzęsiona i załamana. Lekarz odmówił jej przepisania leków obniżających ciśnienie krwi, ponieważ dziś leczy tylko tych z grypą!!!! Mimo tego iż moja mama jest jego stałą pacjentka, ma zaburzenia rytmu serca, była zarejestrowana i pomimo iż wizyta odbyła się - lekarz czyli pan Mirosław Mazurski odmówił wypisania recept i nazwał mamę oszustką udającą arytmię!!! Kobieta leczy się na nadciśnienie od 7 lat a od 3 lat jej leczeniem zajmuję się kardiolog.

  Okazuje się jednak, że i 7 letnia dokumentacja medyczna i wrocławscy kardiolodzy są w błędzie bo jeden rzut oka dr Mirosława Mazurskiego wykrył w mojej mamie naciągaczke, która chce pozbawić chorych na grypę możliwości leczenia.

  Nie kwestionuję tu ważności chorób, ale może niech ktoś przypomni lekarzowi jakie są skutki przerwania terapii lekami spowalniającymi akcję serca.

  Żal, wielki żal.

  Nie wpychała się bez kolejki a była umówiona na wizytę. W poczekalni za nią była już tylko jedna osoba - a lekarz przerwał jej kurację nadciśnie, bo ? bo nie lubi poniedziałków?!!!!

  Gość_Kasia
  Zgłoś
  Odpowiedz
  • Odp.: Dr Mirosław Mazurski w poniedziałki leczy tylko grypę!

   DO KASI!

   W DOBIE WZMOŻONYCH ZACHOROWAŃ NA GRYPĘ I INF. GRYPOPODOBNE NIE JEST WSAKZANY KONTAKT (ZAWŁASZCZA PRZEWLEKLE CHORYCH - Z UWAGI NA RYZYKO POWIKŁAŃ) Z LUDŹMI ZAINFEKOWANYMYMI. LEKI PRZYJMOWANE PRZEWLEKLE (A TAKIE PRZEZ 7 - LAT PRZYJMUJE TWOJA MAMA) MOŻNA WYPISYWAĆ U PAŃ PIELĘGNIAREK ŚRODOWISKOWYCH.

   TAKŻE, DROGA KASIU!

   W TROSCE O MAMĘ POWINNAŚ SAMA PÓJŚĆ I WYPISAĆ LEKI DLA MAMY. DZIĘKI TEMU MAMA NIE PRZERWAŁABY CIĄGŁOŚCI I CO NAJWAŻNIEJSZE NIE NARAZIŁABYŚ MAMY NA KONTAKT Z CHORYMI LUDŹMI, A PRZY OKAZJI INNI TEŻ MOGLIBY SKORZYSTAĆ Z TAK DROGOCENNEGO "NUMERKA" - MOŻE KOMUŚ BARDZIEJ BYŁ POTRZEBY?

   ODWIECZNA ZMORA!

   PACJENCI, KTÓRZY NIE BARDZO WIEDZĄ, CO MAJĄ ZROBIĆ Z WOLNYM CZASEM CHODZĄ DO LEKARZA, BO COŚ TAM ZABOLAŁO. JEŻELI MAMY USTAWIONE LECZENIE I NIC SIĘ NIE DZIEJE, TO NIE ZAJMUJMY MIEJSCA NAPRAWDĘ POTRZEBUJĄCYM - KIEDYŚ TAKIMI POTRZEBUJĄCYMI MOŻEMY BYĆ MY I JAKAŚ PANIENKA ROZCZULAJĄCA SIĘ NADMIERNIE NAD SOBĄ UNIEMOŻLIWI UDZIELENIA NAM POMOCY...

   A JAK WIDAĆ, TAKA BYLE GRYPA, WCALE NIE MUSI BYĆ, BYLE GRYPĄ.

   POZDRAWIAM!

   Gość
   Zgłoś
   Odpowiedz
   • Odp.: Dr Mirosław Mazurski w poniedziałki leczy tylko grypę!

    popieram, ja choruja raz do roku w okresie zimowym. Oczywiscie o zarejestrowaniu nie ma mowy bo numerków juz nie ma . Ide pod gabinet sie pytać czy lekarz mnie przyjmie a tam jestem najmłodszamimo moich 37 lat bo stasze osoby przyszły po recepte , powini iśc do geriatry a ni zajumuja kolejki jeszcze o 17 gdzie ja wrazam z pracy o oni sa na emeryturze

    Gość_ewa
    Zgłoś
    Odpowiedz
   • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

    Odp.: Dr Mirosław Mazurski w poniedziałki leczy tylko grypę!

    A TO TERAZ PIELĘGNIARKI MOGĄ WYPISYWAĆ RECEPTY I TO JEST ZGODNE Z PRAWEM? ALE SIĘ POROBIŁO...ŚWIAT JUŻ CAŁKIEM ZWARIOWAŁ...

    Gość_DZIADEK
    Zgłoś
    Odpowiedz
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

   Odp.: Dr Mirosław Mazurski w poniedziałki leczy tylko grypę!

   Widzisz droga Kasiu,jak pojechał po Tobie pracownik przychodni!? Wyszło na to,że to Ty zawaliłaś sprawę.Ale chamstwo,mogli już się nie odzywać,a nie robić z z człowieka debila!!!A gdzie przysięga Hipokratesa,a gdzie empatia? Nie ma,liczy się tylko kasa,kasa,kasa...

   Gość_DZIADEK
   Zgłoś
   Odpowiedz
   • Odp.: Dr Mirosław Mazurski w poniedziałki leczy tylko grypę!

    AUTOR KOMENTARZA NR. 1 DO AUTORA KOMENTARZA "DZIADEK"

    NIE JESTEM PRACOWNIKIEM PRZYCHODNI LECZ PACJENTEM. KTÓRY BORYKA SIĘ Z PROBLEMEM. O KTÓRYM PISZE.

    NIE MOGĘ POZWOLIĆ NA TO, ABY PRACOWNICY BYLI NIESŁUSZNIE SZYKANOWANI DLATEGO ODPISUJĘ.

    BARDZO PROSZĘ O NIECHAMSKIE ZACHOWANIE SIĘ, I PRZEPROSZENIE TYCH, KTÓRYCH SIĘ NIESŁUSZNIE POMÓWIŁO.

    Z GÓRY DZIĘKUJĘ

    PACJENT

    Gość_PACJENT
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Dr Mirosław Mazurski w poniedziałki leczy tylko grypę!

     Zgodnie z polskim prawem recepty TYLKO i WYŁĄCZNIE może wypisywać lekarz bądź felczer, którego prawo wykonywania zawodu widnieje na recepcie .

     Pielęgniarki nie mogą wypisywać recept.

     Swoja drogą jeśli pacjent już do lekarza wejdzie to raczej z pustymi rękoma nie wychodzi a w tym wypadku wydaje się, że lekarz chciał kogoś czegoś nauczyć za wszelką cenę. Za każdego zarejestrowanego pacjenta NFZ płaci, więc szczytem jest odesłanie pacjenta z kwitkiem, po tym jak się zarejestrował a wizyta się odbyła.

     No i ostatnia myśl: Jeśli zaczniemy wysyłać 55-letnie osoby do geriatry to wkrótce okaże się, że pracując do 67roku życia będziemy jedną jego część chodzić do pediatry, jedną do internisty a trzy do geriatry i u tego pod drzwiami wkrótce rozgorzeją bitwy bo naród sam na oko będzie decydował kto bardziej fachowej pomocy potrzebuje.

     Gość_Kasia 2
     Zgłoś
     Odpowiedz
Losowe zdjęcie
Losowa firma:
Pracownia protetyki stomatologicznej Tomasz Pawluś
Branża: Protetyka stomatologiczna
Dodaj firmę